Kafkaslar Halı Yıkama | Gaziemir Menderes Sarnıç Görece Halı Temizleme

Gaziemir Koltuk Yıkama

Firmamız Gaziemir'de Koltuk Yıkama Hizmeti Sunmaktadır. Profesyonel, Hijyenik Temizlik.
gaziemir-koltuk-temizleme

Kafkaslar halı yıkama Gaziemir koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi için bizi arayınız.

Koltuk yıkama Öncesi

Ekibimiz adresinize ulaştıktan sonra yıkama yapılacak ürün yıkama öncesi kontrol edilir. Eğer daha önce yıkama veya elde silme işlemi yapılmış ise daha önceki yıkamada oluşan olumsuzluk var ise sizlere bildirecektir.
Koltuğunuz yıkamaya elverişli bir kumaş yapısına sahip ise yıkama işlemine başlanır. Aksi durumlarda ekibimiz sizlere gerekli bilgiyi verecektir.

Koltuk Yıkama Siparişi

Kafkaslar halı yıkama firmamızdan koltuk yıkama için randevu alındığında  sizler uygun gün ve saat aralığını belirtmeniz gerekmektedir.
Firmamız sizlere uygun gün aralığında bir randevu oluşturup koltuk yıkama birimine aktaracaktır.
Randevu gününde servis ekibimiz belirtilmiş olan adreste verilen saatte bulunacaktır.

Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuk yıkama işleminde kullanılacak ürünler firmamız tarafından getirilmektedir. Koltuğunuzun kumaş yapısına uygun oranlarda deterjan makinemize su ile karıştırılarak koltuğunuza tatbik edilir. Koltuk yüzeyi tamamı deterjanlı su ile ıslatılır ve bir süre kirlerin yüzeye çıkması beklenir.
Sonrasında vakumlama işlemi ile koltuk içine kadar işlemiş toz kir ve yüzeysel lekeler tamamen çıkarılır.

Bu uygulama koltuk leke kir durumuna göre gerekli ise ikinci defa yapılabilmektedir.

Yoğun lekeli ve hassas kumaşlı koltuklarda ağır lekeler yine kumaş yapısına bağlı olarak çıkmaya bilmektedir. Hassas kumaşlı koltuklarda Lekelerin tamamen çıkarılması kumaşa zarar verdiğinden gerekli uygulama ekibimiz tarafından belirlenmektedir.

Koltuk yıkama resimleri

Firmamız tarafından yıkanmış koltuklardan bazıları sunulmuştur. Elde silme sonucu koltuklarda oluşan yoğun kir tabakası daha detaylı görüntü için resimleri büyüterek inceleye bilirsiniz.

Elde silinmiş koltuk

Yıkama sonrası görüntüsü

Bacadan akan is sonucu oluşan leke

Özel leke çıkarıcı sonrası lekeden eser kalmamış

Amatörce yıkanmış koltuk yıkama sonrası kusma yapmış

Kafkaslar koltuk temizleme profesyonel sonuçlar sunar.

Uygunsuz şekillerde yıkama sizlere büyük maliyetler çıkarabilir. Uygun fiyat yada promosyon adı altında yıkama yaptırmayınız.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.